Zneužití Anny Janatkové

Není to tak dávno, co všechna mainstreamová média v naší zemi zavirovaly zprávy o ztracené Aničce. Jako rodič jsem samozřejmě zbystřil, protože ztráta dítěte je jedna z těch hrozných věcí, které rodiče nenechají spát. Je to asi podobné, jako přežít svoje děti. Naštěstí nevím, o čem mluvím, protože se mi to nepřihodilo. Nicméně, proč vlastně tento případ rozvlnil plátky v Česku?

 

 

Značkování už tu nedávno existovalo. Bude se historie opakovat?

 

Tak především: můj bývalý spolužák žil se svými rodiči v jedné vesnici poblíž velkého města. Měli dům, zahradu, králíky Ovci Lucinu a auto. Jednoho dne nepřišel jeho otec domů. A od té doby o něm není ani vidu ani slechu. Zmínka o tomto případu proběhla maximálně na úrovni oblastních novin, a to ještě jako několik centimetrů „vysoký“ článek kdesi na x-té straně v rohu. Tím to v médiích haslo, ticho po pěšině.

V kontextu takových informací a sledování plíživých snah jistých kruhů o kontrolu nad občanem, se na pořadu dne objevila otázka: čemu vlastně slouží kauza malé Aničky? K čemu novinářské hyeny sprostě a nechutně zneužily smutek a bolest rodičů? Kdo si objednal takovou kampaň, kterou by mohl závidět lecjaký politik v této zemi? Která oblast zájmu pomalu upadává do šera zapomnění a je třeba ji oživit, pompézně, účinně a okamžitě? Je to čipování lidí. Je to značkování lidí jako dobytka. Jaký jiný, účinnější způsob použít (spíše zneužít), než emotivní útok prostřednictvím malého dítěte? Přesně v tomto duchu se nesl rozhovor mne a mé ženy, ještě před tím, než jsme se dozvěděli o této akci ředitelky nadace Naše dítě, Zuzany Baudyšové. Každý se dá koupit, že paní „ředitelko“? Jak jinak rozumět Vašemu rezolutnímu (a bez možnosti výběru vyhlížejícímu): „Osobně se ale domnívám, že lépe načipovat než o dítě přijít.„?

 

 

Trasovací GPS implantáty (zdroj: gpsmagazine.com)

 

A tak volám hanba! Hanba politikům, že objednávají v médiích takovou bohapustou kampaň! Hanba médiím, že se propůjčují k takové prostituci! Zapomeňte na to, že bychom se nechali značkovat a sledovat v jakémkoliv místě!

Více informací o myšlenkách paní Baudyšové:

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cipov%C3%A1_totalita

http://cs.wikipedia.org/wiki/VeriChip

http://www.positiveidcorp.com/ (s úsměvem a pozitivní náladou – podobně jako heslo nad branou terezínské pevnosti za druhé světové války)

http://investors.positiveidcorp.com/stockquote.cfm (vývoj k dnešnímu dni je skutečně optimistický, jen tak dál a hloubš)

http://www.xega.com.mx/vip.html (v Mexiku také umí sledovat lidi, lokalizace rukojmí za cenu amputovaných rukou?)